Vítejte na našem webu - malé chovné stanice

Větrný skřítek

Jsme malá chovná stanice rodinného typu, chováme malé elegantní pejsky plemene japan-chin. 

 

Dne 09.08.2023 se v naší CHS narodily 4 holčičky - vrh E

Matka: CH, JCH  HONEY LEE od  Dvou ořechů

Otec: C.I.B., CH CMKU, GCH, CH, JCH   CHICO z Rosenthalu

(Všechna štěňata jsou již rezervována)

Maminka:

Tatínek:

 

Naše veteránka ISZI Berinela v době svého rozkvětu:

(dekorační foto)

 

Omlouváme se všem návštěvníkům této stránky, za nekompletnost, stránky se snažíme průběžně aktualizovat, avšak někdy s menším, někdy s větším ☺ zpožděním.... 

 
Děkujeme za pochopení☺!   = Větrný skřítek
 


 

 

Informace:

Tyto www stránky jsou primárně věnovány pejskům a všemu okolo nich, přesto si Vás dovoluji informovat, že již od roku 1996 působím na trhu jako OSVČ, jsem kvalifikovaná účetní, mám registrováno vedení účetnictví, účetní poradenství, vedení daňové evidence.

 

Čili nabízím své služby všem podnikatelům podnikajícím jako fyzické nebo právnické osoby, zpracovávám veškerou účetní agendu související s podnikáním od prvotních dokladů po podání přiznání k různým daním - např.DPH, DPFO, DPPO DPFO-ZČ, silniční daně, kompletní zpracování mezd vč. komunikace s OSSZ a zdravotními pojišťovnami, stejně tak zpracování přehledů OSSZ a ZP pro  podnikatele a jejich podání na úřadech.


 

Rozsah toho, co mám zařídit lze vždy konkrétně upravit, dojednat. Snažím se však vždy, aby moji klienti, pokud ve mne vloží svoji důvěru, již museli na úřad pouze jen v těch nejnutnějších a zcela vyjímečných případech, vše ostatní zařizuji a dojednávám já, Vy se již jen věnujte svému podnikání, papíry nechte na mou hlavu!