2014

Rok 2014 - nejraději bychom jezdili od výstavy k výstavě, protože nás vystavování a setkávání s lidmi, kteří jsou obdobně "praštění" jako my, hrozně moc baví a naše holky též (u Zorinky je trošičku broblém, leč doufáme, že se vše upraví ☺protože pejsci jí zajímají...☺). Bohužel, práce která nás živí je velmi časově náročná, takže jsme navštívili alespoň pár vybraných výstav a zejména naše - klubové výstavy.

Jednotlivé dosažené úspěchy a "úspěšíky" uvádíme v časové posloupnosti tak, že starší akce se odsouvají směrem dolů, novější jsou nahoře. Prosím, podívejte se sami☺.

2014

08.05.2014 - Krajská výstava - Mladá Boleslav

Iszi Berinela získala ve třídě otevřené: V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz mladé Boleslavi. Isha z Podhájské chaloupky byla přihlášena do mezitřídy, kde získala: V1, Vítěz třídy. Japánky posuzovala paní Ing.A.Košťálová.  

09.03.2014 - Klubová výstava ICO klubu - Praha - Dolní Počernice

Zorthé Buddhův chin bylla na této výstavě předvedena úplně prvně - ve třídě štěňat, předvedení a zpočátku dařilo, hned za něj dostala VN1, ovšem při této příležitosti pochopila, že je okukována cizími lidmi, usoudila, že se jí to nelíbí a ihned v následující soutěži (o nejlepší štěně kde měla...
<< 1 | 2